Velkommen til Kombi
Regnskap & Økonomi AS

Tjenester >>

Kombi Regnskap & Økonomi AS holder til i 3. etg. i "Fokus-bygget" på Skei i Surnadal kommune.

Vi er 9 ansatte med erfaring fra både offentlig og privat virksomhet.
Av disse er 4 autoriserte regnskapsførere med utdanning innen fagområdene regnskap/økonomi.
Kontoret utfører et bredt spekter av tjenester som dekker de fleste behov som firma/ bedrifter måtte ha for økonomiske funksjoner.
Dette blir utført på en betryggende og kvalitetsbevisst måte for våre kunder.

Tjenester

Forretningsregnskap

Økonomisk rådgivning

Landbruksregnskap

Lag/forenings regnskap

On-line regnskap og faktura

Årsoppgjør

Rapportering til adm. og styre

Fakturering (med ocr.)

Remittering

Bistand med overdragelser

Årsoppgjør

Rapportering til adm. og styre

Fakturering (med ocr.)

Remittering

Ansatte

Kari Stensby Ranes

Daglig leder / aut.regnskapsfører
kari.ranes@kombiregnskap.no

Direkte telefon: 71 65 70 83
Ansatt siden oppstart i januar 1999

Arnstein P. Fjelnseth

Aut.regnskapsfører
arnstein.fjelnseth@kombiregnskap.no

Direkte telefon: 71 65 70 82
Ansatt siden oppstart i januar 1999

Lars Rune Sæther

Regnskapsfører
lars.rune@kombiregnskap.no

Direkte telefon: 71 65 70 84
Ansatt siden oppstart i januar 1999

Øyvind Magnor Bøe

Aut.regnskapsfører
oyvind.boe@kombiregnskap.no

Direkte telefon: 71 65 70 86
Ansatt siden oppstart i januar 1999

Karin Sunde

Regnskapsmedarbeider
karin.sunde@kombiregnskap.no

Direkte telefon: 71 65 70 90
Ansatt siden januar 2005

Målfrid Elin Hamnes

Aut. Regnskapsfører
malfrid.hamnes@kombiregnskap.no

Direkte telefon: 71 65 70 91
Ansatt siden september 2002

Halldis Myro

Regnskapsmedarbeider
halldis.myro@kombiregnskap.no
Direkte telefon: 71 65 70 88
Ansatt siden januar 2003

Wigdis Anita Grytbakk

Regnskapsmedarbeider
wigdis.grytbakk@kombiregnskap.no
Direkte telefon: 71 65 70 87
Ansatt siden oppstart i januar 1999

Tonje Fuglås Kvendbø

Regnskapsfører
tonje.kvendbo@kombiregnskap.no
Direkte telefon: 71 65 70 85
Ansatt siden desember 2012

Nyheter

Kontakt oss

Ønsker du å bli kontaktet av oss kan du fylle ut skjemaet, eller du kan bruke opplysningene under for å kontakte oss!

Kombi Regnskap & Økonomi AS
Besøksadresse: Skeivegen 3
Postadresse: Postboks 32
Telefon: 71 65 70 80
Telefax: 71 65 70 81
Org.nr.: 980 467 597

Icons designed by Freepik from Flaticon